Гладкий оформив ефектний камбек Зорі у спарингу з Олександрією – команди на двох забили 6 м'ячів

23 червня 2021 Читать на русском

Зоря та Олександрія розписали надрезультативну нічию у товариському матчі.

Товариський матч

Зоря – Олександрія – 3:3

Голи: Булеца, 8, Гладкий, 86, 90+1 (пен) – Шастал, 18, Кожушко, 30, Дубра, 43

"Мужики" проводять перший збір у Запоріжжі, він має відновлювальний характер. Під час нього тренерський штаб запланував два спаринги з одним суперником. Двома різними складами команда має зіграти з Олександрією.

Зоря оприлюднила спаринг-партнерів на другому тренувальному зборі

Перший матч завершився феєрично. Відкрив рахунок вже у дебюті Булеца більярдним ударом у дальній кут. Підопічні Скрипника розслабились і до перерви тричі витягували м'яч зі своїх воріт – справжній холодний душ влаштували Шастал, Кожушко та Дубра, забивши по разу.

У другій 45-хвилинці Зоря побігла відіграватись, але вдалось їй це аж на останніх миттєвостях. Рятівником луганців став Гладкий, реалізувавши вихід віч-на-віч та пенальті. Фінальний свисток зафіксував ефектну нічию 3:3.

Вже завтра, 24 червня, Зоря вирушить у Туреччину, де у неї запланований другий етап підготовки до сезону 2021/22. Олександрія проведе збори в Україні.

Луческу на коні, полтавська магія, тренерські відкриття і скандали у чемпіонаті безхатченків – підсумки УПЛ 2020/21