Гітченко: Слова Шарана у перерві не можна давати в ефір

30 жовтня 2017 Читать на русском

Захисник Олександрії Андрій Гітченко прокоментував нічию своєї команди в матчі з Зорею (2:2).

"Слава Богу, проявили характер. У другому таймі вдалося зрівняти рахунок. Якщо помиляєшся, то потрібно вміти виправляти свої помилки. Вважаю, ми це зробили і заслужили. Пропустили гол, коли багато наших футболістів було у штрафному майданчику. Проте, Юрі Фрейтас був один, зумів відкрити рахунок. Я сам собі привіз другий гол, на рівному місці.

По тому, як складалася зустріч, ми задоволені підсумковим рахунком 2:2. Крім того, було вилучення Пономаря. Втім, дуже хотілося виграти цю гру. У перерві Шаран все говорив правильно, але ці слова не можна давати в ефір", – цитує Гітченка Terrikon з посиланням на програму Профутбол.

Шаран: Задоволені нічиєю проти такої команди як Зоря

Нагадаємо, матч Зоря Олександрія завершилася внічию з рахунком 2:2.