Герта та Баварія зіграли внічию у Берліні

1 жовтня 2017 Читать на русском

Герта та Баварія в 7 турі чемпіонату Німеччини розійшлися миром – 2:2.

В Берліні зустрічалися невдахи останнього туру єврокубків: Баварія була принижена в Парижі, а "Стара дама" напіврезервним складом програла Естерсунду. Востаннє Герта перемагала Баварію 14 лютого 2009 року – 2:1 (Воронін, 38, 77 – Клозе, 61). Гостей на матч вивів Віллі Саньйоль. Дардаї, тренер Герти, враховуючи травми та дискваліфікацію нападників Зельке та Ібішевіча, поставив на вістря атаки Калу.

На 16 хвилині Даріда з хорошої позиції не влучив у ворота. Відразу після промаху чеха арбітр Харм Осмерс за фол Хаві Мартінеса призначив пенальті у ворота Баварії. Мюнхенці запротестували. Арбітр переглянув повтор та відмінив своє рішення.

Гол Лєвандовські на 49 хвилині, здавалося, поховав господарів, але на м’яч поляка Герта відповіла двома. Баварія грає внічию та наразі має 14 очок та 2-е місце. Герта поки що десята.