Генінсон: Динамо знову буде покаране

16 липня 2017 Читать на русском

Президент УПЛ Володимир Генінсон прокоментував поведінку фанатів на матчі за Суперкубок України-2017 Шахтар – Динамо (2:0).

Суперкубок України 2017
завершено
-

"Ми намагалися зробити свято. Але є невелика кількість людей, яке намагалася його зірвати. Динамо знову буде покаране, на жаль. Клуб несе відповідальність.

Уболівальники відмовлялися пред'являти документи? Були заяви в пресі, але потім все пройшло гладко. Ви бачили, що за 10 хвилин до початку матчу стадіон вже був повним. Всі вболівальники зайшли.

Був повний стадіон – це найголовніше. Атмосфера, шоу, як мені здається, вдалося. Виступ в перерві дуже "качнув"!

Щодо гри, то вона була динамічною. Кожен тренер побачив стан своєї команди і зробив висновки.

З комерційної точки зору справи йдуть набагато краще, ніж в попередніх Суперкубках. Тому було збільшено призовий фонд – 2 млн грн замість 1,5 млн грн рік тому і 1 млн грн два роки тому", – наводить слова Генінсона Террикон.

Нагадаємо, Шахтар впевнено переміг Динамо у Суперкубку України-2017, хоча догравав у меншості. Головний тренер донеччан Пауло Фонсека вважає, що Динамо стало іншим. Наставник киян Олександр Хацкевич прокоментував поразку від Шахтаря. Дивіться відео голів і огляд матчу Шахтар – Динамо.

Шахтар – Динамо. Обороні Хацкевича – двійка. Головні підсумки Суперкубка України-2017