Гарячі латинські хлопці у фіналі чемпіонату Мексики: грандіозна бійка, 5 вилучень, сльози і драма

26 грудня 2016 Читать на русском

У фінальному матчі Апертури месиканської першості УАНЛ "Тігрес" дивом вирвав перемогу над "Амерікою" в серії пенальті.

Залишившись у меншості наприкінці основного часу, який завершився 0:0, "тигри" пропустили на 94-й вже в овертаймі. Але в проміжок зі 101 по 105 хвилини арбітр вилучив 3-х гравців "Амеріки" й одного суперника. Грандіозна бійка спалахнула з нічого і завершилась сльозами вилучених.

На 119-й хвилині "Тігрес" відігрався, а в серії післяматчевих пенальті переміг 3:0, позаяк усі удари опонентів не досягли цілі (2 сейви воротаря Гузмана і один удар вище).

Відзначимо, що титул чемпіона Мексики здобув 31-річний екс-нападник збірної Франції Андре-П'єр Жиньяк.

Жиньяк забив божевільний гол бісіклетою в Мексиці (ВІДЕО)

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу