"Фрайбург" переміг "Кельн"

12 лютого 2017 Читать на русском

У 20 турі німецької першості "Фрайбург" здолав "Кельн" – 2:1.

Переграй "Кельн" сильний вдома "Фрайбург", і "цапи" ділили би за очками третє місце з "Айнтрахтом". Їхні опоненти, команда з Баден-Вюртемберга, перебувала на десятому місці.

Перший гострий момент створили господарі, коли на 26 хвилині іспанський захисник Торрехон поцілив у стійку. Через кілька хвилин Вінченцо Гріфо завдяки рикошету таки вивів "Фрайбург" вперед. До свистка на перерву Модест забив свій шістнадцятий гол в чемпіонаті.

На 77 хвилині Гріфо потужно пробив з штрафного. Томас Кесслер парирував, але зробив це на Філіпа – 2:1. Тренер гостей Штегер зняв півзахисника Біттенкура та кинув в бій нападника Цоллера. Однак "Кельн" все ж не зумів здобути бодай одного пункту, зазнавши поразки. "Фрайбург" уже восьмий.

В 21 турі "цапи" зіграють проти "Шальке" Коноплянки. "Фрайбург" вирушить до Гамбургу.