Шахтар – Ворскла: післяматчева прес-конференція Паулу Фонсеки

21 квітня 2018 Читать на русском

Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека прокоментував перемогу над Ворсклою (4:2).

Паулу Фонсека після матчу з Ворсклою (4:2) заявив, що Шахтар міг перемагати з розгромним рахунком і пропущеним голом дозволив супернику повірити у власні сили.

"Ми провели чудову гру в атаці. Можливо, створили найбільшу кількість явних гольових моментів, весь час домінували і контролювали суперника: до перерви Ворскла фактично не змогла дістатися до наших воріт.

Дуже здорово почали другий тайм, але першим пропущеним голом дозволили полтавчанам повірити в свої сили, внаслідок чого вони єдиний раз дійшли до завершальної стадії і забили. Перед цим Зубков і Кайоде виходили один на один і могли вирішувати результат зустрічі.

Втім, навіть при 3:2 гості не створювали небезпеки, а у нас і далі виникали гольові епізоди. Ми відзначилися ще раз, хоча в цілому могли оформити шість-сім м'ячів", – цитує Фонсеку офіційний сайт Шахтаря.

Шахтар – Ворскла – 4:2 – відео голів та огляд матчу