Фонсека: Очікували складного матчу з Карпатами, але завдяки своїм діям спростили його і перемогли

28 вересня 2018 Читать на русском

Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека поділився враженнями від розгромної перемоги над Карпатами (6:1).

"Гра була фактично зроблена у першому таймі: ми домінували на полі, створили величезну кількість моментів і кілька реалізували. Після перерви Карпати більше закрилися.

Карпати – Шахтар – 1:6 – відео голів

Ми могли забити як мінімум ще раз, але чого точно не можна було робити – пропускати цей гол в кінцівці. Гарна перемога. Очікували складного матчу, але завдяки своїм діям спростили його і перемогли.

Мені сподобалася гра Матвієнко. Так, ми нечасто ставимо лівшу праворуч, проте він добре себе показав у атаці й обороні. Подивимося, чи зможе він еволюціонувати на цій позиції.

Сьогодні при рахунку 5:0 я дав деякий час Сіпріано. У Фернандо в цьому сезоні його було більше. Потрібно бути дуже обережним з молодими хлопцями і випускати їх в правильному контексті", – цитує Фонсеку офіційний сайт Шахтаря.