Фіорентина переграла Удінезе, Сампдорія здолала Аталанту

3 квітня 2018 Читать на русском

В рамках 27 туру Серії А Фіорентина впевнено здолала Удінезе, Сампдорія на останніх хвилинах здолала Аталанту, а Дженоа обіграв Кальярі.

Сампдорія на останніх хвилинах здолала Аталанту. Саме генуезці відкрили рахунок в матчі, на 43 хвилині відзначився Капрарі. Аталанта змарнувала купу моментів і забила лише раз зусиллями Толоя. Але під завісу матчу Сапата приніс перемогу Сампдорії.

Дженоа також на останніх хвилинах обіграв Кальярі. Рахунок було відкрито в другому таймі, Лападула вивів Дженоа вперед в рахунку. Барелла дуже швидко зрівняв рахунок ударом з пенальті. А Медейруш на 90 хвилині приніс Дженоа перемогу в матчі

Фіорентина впевнено здолала Удінезе. В першому таймі Верету реалізував пенальті, а в другому Сімеоне після виходу на заміну подвоїв перевагу "фіалок".

Після цього туру Самдорія набрала 47 очок і разом з Фіорентиною та Аталантою поділяє 7-9 місця. Дженоа завдяки своїй перемозі піднялась на 12 позицію, Кальярі лишився на 14 сходинці турнірної таблиці.