"Фіорентина" Калініча в меншості та "Болонья" розписали яскраву нічию

6 лютого 2016 Читать на русском

В матчі 24 туру італійської Серії А на " Ренато Даль'Ара" місцева "Болонья" приймала "Фіорентину" Ніколи Калініча.

Гра завершилась бойовою нічиєю 1:1. Відзначимо, що перший тайм пройшов спокійно, а всі основні події розгорнулися в другій 45-хвилинці. Спершу на 57 хвилині було вилучення Фернандеса за другий "гірчичник". До слова, першу жовту він отримав лише 9 хвилинами раніше. Але факт гри в меншості ніяк не шокував "фіалок", які одразу ж після цього відкрили лік забитим м'ячам в цій зустрічі - після прекрасного пасу від Тельйо м'яч до свого активу записав Бернардескі. Однак на цьому команди не заспокоїлись, і вже на 63 хвилині Джаккеріні після досить зрілої гри 19-річного Донси відновив паритет.

Додамо, що колишній гравець дніпропетровського "Дніпра" Нікола Калініч з'явився на полі одразу по перерві.

Відтак, після такого результату команди зберігають за собою свої попередні позиції - "Фіорентина" - 3 сходинка , "Болонья" - 10 місце.