Фейл кіпера подарував перемогу "Депортіво" над "Леванте"

19 березня 2016 Читать на русском

У 30 турі іспанської Прімери "Леванте" зазнало прикрої поразки у грі із "Депортіво" - 2:1.

Перший момент для того, аби відкрити рахунок у зустрічі прогавили ла-корунці, - Фаджр із добротної позиції не влучив у ствір воріт Маріньйо. Відповідь не змусила на себе довго чекати, однак "левантійці" свій шанс теж змарнували. Щоправда, вже за декілька хвилин до перерви господарі завдяки вдалим діям Альберто все ж повели у рахунку. Проте радість "біло-голубих" тривала не довго - Россі, який на минулому вікенді приніс валенсійцям перемогу у дербі, без вагань переграв Люкса й відновив паритет у матчі.

Здавалось, що поєдинок так і завершиться внічию, однак свій погляд на це все мав вищезгаданий кіпер "Леванте" Маріньйо, чия прикра помилка вартувала "левантійцям" надзвичайно дорогого, зважаючи на становище команди, одного балу.

Відтак, "Депортіво" із 36 балами розташовується на десятій сходинці, коли "Леванте" (24 очки) - останнє у турнірній таблиці Прімери.