"Фенербахче" з Караваєвим здолав "Істанбул Башакшехір"

22 січня 2017 Читать на русском

У матчі 18-го туру чемпіонату Туреччини "Фенербахче" переміг "Істанбул Башакшехір" (1:0).

Лідер Суперліги "Істанбул Башакшехір" більш гостро діяв попереду і частіше турбував голкіпера "Фенербахче". Проте вразити ворота суперника не вдавалось. Натомість "Фенербахче" зусиллями Озана Туфана відкрив рахунок на 28-й хвилині.

На 46-й хвилині матчу автора гола замінив Олександр Караваєв, який дограв до кінця.

На 74-й хвилині "Фенербахче" отримав можливість подвоїти свою перевагу, але Фернандао не зміг реалізувати пенальті.

Врешті "Фенербахче" зумів втримати мінімальний переможний результат. Завдяки цьому команда Олександра Караваєва скоротила відставання від "Галатасарая" до 1 очка і посідає 4-е місце. "Істанбул Башакшехір" залишився на верхівці турнірної таблиці.

Чемпіонат Туреччини. Тур 18

"Фенербахче" – "Істанбул Башакшехір" – 1:0

Гол: Туфан, 28

Незабитий пенальті: Фернандао, 74 – немає

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу