Кайсеріспор Кравця та Кучера без шансів програв Фенербахче

2 квітня 2018 Читать на русском

Кайсеріспор удома не зміг стримати атак Фенербахче, в результаті поступившись з рахунком 0:5.

У 27 турі чемпіонату Туреччини Кайсеріспор приймав Фенербахче. Олександр Кучер вийшов у стартовому складі господарів та провів на полі весь матч, Артем Кравець вийшов на 74-й хвилині.

Фенербахче вдалося забити два швидких голи: на 8-й хвилині Сольдадо відкрив рахунок, а на 12-й хвилині Шаешуе подвоїв перевагу гостей. Перед перервою Сольдадо оформив дубль та зняв всі запитання у матчі.

На 58-й хвилині Озбайракли потужно пробив у ближній кут та довів рахунок до розгромного, проте на цьому гості не зупинились. Наприкінці поєдинку Жуліано класно обігрався з партнером та встановив кінцевий рахунок матчу.

Фенербахче має в активі 51 очко та перебуває на 4 місці, Кайсеріспор із 41 заліковим балом перебуває на 7 сходинці турнірної таблиці.