Фавр розповів, чого не вистачило Борусії Д для перемоги над ПСЖ

12 березня 2020 Читать на русском

Головний тренер дортмундської Борусії Люсьєн Фавр прокоментував поразку в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів від ПСЖ (0:2).

"На самому початку нам довелося важко, суперник високо пресингував. Потім ми грали нормально, було непогано. Другий тайм теж не був невдалим. Не вистачало лише потрібного рішення у фінальній фазі атак, останньої передачі. Або передостанньої. Ми пішли вперед великими силами, але простору для розвитку атак зовсім не було. А два пропущених голи були зовсім не обов'язковими.

Холанд озвучив головну причину вильоту Борусії Д з Ліги чемпіонів

Перший гол після кутового – всі бачили, що сталося. Це помилка, але таке у футболі трапляється. Як на мене, подача була дуже сильною і у Буркі просто не було можливості перехопити її. Та й Хуммельса звинувачувати не варто. Другий гол – так, ми могли б зіграти в обороні трохи краще", – цитує Фавра офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "джмелі" на виїзді поступились ПСЖ 0:2 і за сумою двох зустрічей вилетіли з єврокубків.

ПСЖ здолав Борусію і вийшов у чвертьфінал ЛЧ – Неймар забив переможний, заробив вилучення і поглузував з Холанда