Фанати Ланса вибігли на поле та спробували атакувати футболістів під час матчу Ліги 2

20 серпня 2017 Читать на русском

Вболівальники французького Ланса вирішили радикально виразити своє невдоволення жахливими результатами команди.

Вчора на 67 хвилині матчу Ланс – Брест фанати господарів не витримали ганьби та вирішили вибігти на поле, щоб з'ясувати ситуацію з футболістами. На той момент їхня команда програвала з рахунком 1:3, а фінальний свисток зафіксував 2:4 на користь Бресту.

"Програєте в Кубку – будуть погроми". Ультрас Карпат жорстко поспілкувались з футболістами

Вболівальники побігли до футболістів, а ті направилися в підтрибунне приміщення. Зусиллями багатьох стюардів вдалося пригасити пил гарячих фанів та вивести їх на трибуни. Через декілька хвилини гра продовжилася.

Ця поразка стала для Ланса четвертою у чотирьох стартових турах Ліги 2. Команда з нулем очок займає передостаннє місце турнірної таблиці чемпіонату.