Фанат Селтіка намагався вдарити Мбаппе під час матчу Ліги чемпіонів

13 вересня 2017 Читать на русском

Неприємний епізод трапився під час матчу 1-го туру Ліги чемпіонів, в якому Селтік приймав ПСЖ.

Після того, як Едінсон Кавані ще у першому таймі встановив рахунок 3:0, злий фанат Селтіка вибіг на поле та намагався вдарити зіркового нападника ПСЖ Кіліана Мбаппе. Однак чоловік не влучив у гравця, а вже через кілька секунд був спійманий стюардами, повідомляє Daily Mail. Відзначимо, що у першому таймі голом відзначився також Кіліан Мбаппе.

Нагадаємо, що минулого сезону УЄФА оштрафував Селтік за поведінку фанатів у матчі проти Манчестер Сіті. Матч Селтік – ПСЖ завершився розгромною поразкою господарів з рахунком 0:5.

Мбаппе став першим гравцем до 20 років, який забив за 2 різні клуби у Лізі чемпіонів