"Факел" – "Динамо" М: Матч був перерваний через масову бійку фанатів, вболівальник отримав вогнепальне поранення – шокуюче відео

15 жовтня 2016 Читать на русском

Перед матчем 17-го туру чемпіонату російської ФНЛ "Факел" – "Динамо" М відбулась сутичка між фанатами команд.

Один з фанатів отримав вогнепальне поранення у ногу під час сутички і був відвезений на швидкій до лікарні.

Пристрасті не вщухли і під час гри. У другому таймі між секторами гостей і господарів спалахнула нова сутичка, яка переросла в масову бійку. У хід пішли вирвані з трибун крісла.

Аби заспокоїти сторони, знадобилося втручання спецпризначенців поліції. Матч був тимчасово призупинений.

Однак команди все ж дограли поєдинок, "Динамо" М українця Юрія Калітвінцева поступилось – 1:2.