"Евертон" вдома не зумів перемогти "Крістал Пелас"

30 вересня 2016 Читать на русском

У 7 турі АПЛ "іриски" та "орли" не виявили сильнішого, а головні бомбардири команд відзначилися голами.

"Евертон" демонструє чудову форму на старті чемпіонату, а КП виграв 3 останні матчі першості з загальним рахунком 9:4. Саме тому гра на "Гудісон Парк" обіцяла бути цікавою. Родзинки також додавало протистояння найкращих бельгійських форвардів сьогодення Лукаку та Бентеке.

На 35 хвилині ліверпульський бельгієць шикарно виконав штрафний, і господарі вийшли вперед. Його опонент відповів на початку другого тайму, скориставшись навісом Ворда. Якщо у першій половині матчу ігровою перевагою володіли "іриски", то після перерви "орли" вирівняли ситуацію.

Матч завершився нічиєю, тому "Евертон" втратив шанс обійти "Тоттенхем" у турнірній таблиці. Наразі мерсисайдці треті з 14 очками, а їхній сьогоднішній суперник – сьомий, маючи у скарбниці 11 пунктів.