Еспаньйол вимагає анулювати результат матчу з Атлетіко

26 травня 2023 Читать на русском

Каталонський клуб вважає, що суддя несправедливо зарахував гол Антуана Грізманна – м'яч не перетнув лінію воріт.

Керівництво Еспаньйола зажадало від Ла Ліги анулювання результату матчу 36 туру Ла Ліги, який було зіграно в середу, 24 травня (3:3). Гол Антуана Грізманна виявився нелегітимним – головний арбітр зустрічі зарахував гол француза, хоча м'яч не перетнув повністю лінію воріт.

Камбек "папуг" за 15 хвилин на користь Реала у відеоогляді матчу Еспаньйол – Атлетіко – 3:3

Епізод трапився перед самою перервою за рахунку 1:0 на користь Атлетіко. Гол Грізманна подвоїв перевагу столичної команди. Після перерви Атлетіко забив третій м'яч, але Еспаньйолу вдалося відігратися з 0:3 і звести матч до нічиєї.

Наразі в Ла Лізі немає технології визначення перетину м'ячем лінії воріт. Якщо комісія Ла Ліги ухвалить переграти матч, то перегравання має відбутися в середині наступного тижня, оскільки до останнього 38-го туру сезону Ла Ліги залишилося всього 10 днів.

Еспаньйол знаходиться в зоні вильоту і посідає 19-е місце турнірної таблиці. Від 17 рядка команду відокремлює 3 очки.

Атлетіко розписав нічию у стилі Мілана-2005, залишивши Реал на 2-й позиції, Бетіс і Севілья спіткнулися з аутсайдерами