"Емполі" несподівано переграв "Фіорентину"

10 квітня 2016 Читать на русском

У 32 турі італійської Серії А "Фіорентина" поступилася "Емполі" із рахунком 2:0.

У першому таймі команди обмінялися двома чудовими епізодами, щоправда, на відміну від Пучареллі, Тельйо свій шанс на 15-ій хвилині матчу прогавив поціливши із вигідної позиції у захисника "синіх".

Останні, своєю чергою, могли подвоювати власну перевагу на старті другої 45-хвилинки, проте Сапонара влучно замкнути чудовий простріл від Руї не зумів. Щоправда, вже під завісу матчу Зеленскі вдалося здійснити те, що не вдалося вищезгаданому партнеру, встановивши переможну крапку у цьому двобої на користь підопічних Джампаоло.

Цікаво, що господарі за увесь поєдинок пробили по воротах Татарушану лише шість разів, коли "фіалки" завдали ударів втричі більше (влучність бажає кращого!), але у підсумку Калінічу і Ко забити бодай гол не пощастило.

Таким чином, Емполі із 39 балами виривається на одинадцяту сходинку в таблиці, коли сьогоднішні "лузери" "Фіорентина" (56 очок) безтурботно надалі п'ята.