Екс-"динамівець" оформив дубль - "Борусія" М познущалась над "Айнтрахтом" (ВІДЕО)

17 жовтня 2015 Читать на русском

В заключному матчі другого ігрового дня 9 туру німецької Бундесліги у Франкфурті "Айнтрахт" приймав менхенгладбахську "Борусію"

Гра завершилась розгромною перемогою гостей із рахунком 1:5. До слова, гладбахці і відкрили рахунок першими завдяки прекрасним завершальним діям екс-гравця київського "Динамо" Рафаеля, який в другому таймі провів ще один м'яч. Поміж двома взяттями воріт від бразильця був ще гол з пенальті від Майєра.

В другій половині "лошаки" продовжили гвалтувати "орлів". У підсумку ще один дубль на рахунку Хана, який лише на 76-й хвилині з'явився на полі, та гол у виконанні Дахуда.

Отже, тепер "Борусія" піднімається на 10-у сходинку, а в "Айнтрахта" -1 позиція донизу.

Німеччина. Бундесліга. 9 тур

"Айнтрахт" - "Борусія" М - 1:5

Голи: Майєр, 29 (пенальті) - Рафаель, 16, 57, Дахуд, 51, Хан, 82 (пенальті), 90+1

Бундесліга, 9 тур. Гвардіола переграв Скрипника, бойовик у Вольфсбурзі (ВІДЕО)