Екс-зірка ПСЖ забив феєричний автогол – відео курйозного удару

17 червня 2023 Читать на русском

Серж Ор'є нагадав про себе приголомшливим голом у ворота власної команди.

У суботу, 17 червня, збірна Замбії здолала Кот д'Івуар у матчі 5 туру групового етапу кваліфікації до Кубка африканських націй із рахунком 3:0. Перший і вирішальний м'яч у власні ворота на 31-й хвилині забив екс-захисник ПСЖ і Тоттенхема Серж Ор'є.

Фанат Мессі вибіг на поле, обійняв кумира і зробив посміховисько зі стюардів – кумедне відео

Намагаючись вибити м'яч з-під ніг форварда Сакала, Ор'є сильним ударом спрямував м'яч у ближню дев'ятку власних воріт – воротар Фоллі не очікував від свого партнера такого підступу, і пропустив м'яч.

Від такого удару збірна Кот д'Івуару оговтатися так і не зуміла – Дака та Кангва після перерви збільшили перевагу замбійської команди до трьох сухих м'ячів.

Завдяки цій перемозі Замбія вийшла на перше місце групи Н, випередивши якраз івуарійців на два очки.

Зазначимо, що зараз Ор'є захищає кольори Ноттінгем Форест.

"Заглянути би під кришечку Реброву": як із Бога стати антихристом за 4 дні, і знову Богом за 2 хвилини