Два вилучення та 777-й гол Роналду в кар'єрі у відеоогляді матчу Ювентус – Інтер – 3:2

15 травня 2021 Читать на русском

Ювентус переграв Інтер у поєдинку 37-го туру Серії А. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на "Футбол 24".

Команди обмінялись пенальті у першому таймі – Роналду свій удар не реалізував, але одразу ж виправився, а Лукаку ближче до перерви продемонстрував Кріштіану, як потрібно забивати ударом з позначки. Втім, туринці пішли на перерву з перевагою в один м'яч, відзначився Куадрадо.

Ювентус у меншості вирвав перемогу в Інтера – 777-й гол Роналду та дубль Куадрадо дарують туринцям шанс на ЛЧ

Другий тайм розпочався з вилучення Бентанкура, який отримав другу жовту. Кінцівка зустрічі вийшла вогняною: спочатку К'єлліні зрізав м'яч у власні ворота, але після цього Куадрадо забив переможний пенальті, а Інтер догравав поєдинок удесятьох через вилучення Брозовіча.

Таким чином, Ювентус набрав 75 очок та обігнав Наполі, який проведе свій матч завтра. Інтер же достроково оформив чемпіонство, тож на його позицію ця поразка ніяк не вплинула.