Дулуб: На тренуваннях приділяємо велику увагу стандартним положенням – і це спрацювало

15 травня 2017 Читать на русском

Головний тренер Карпат Олег Дулуб прокоментував перемогу "зелено-білих" у матчі проти Дніпра.

"Перший тайм був досить непоганим за змістом, по контролю м'яча – і ця п'ятихвилинка... Я приймаю це на себе. Не встигли трохи перебудуватися, щоб взяти під контроль опорну зону. Почали програвати 0:2. Парадокс полягає в тому, що, починаючи з лютого, на кожному тренуванні ми приділяємо велику увагу стандартним положенням. І спрацювали вони в найпотрібніший час.

Коли ми йшли в роздягальню, я порадився з тренерським штабом, і прийшло чітке розуміння, що потрібно перебудовуватися на гру в два опорних. Єдине, я думав, що це станеться хвилин через 10. А за цей час якраз ми пропустили два м'ячі. З виходом Чачуа в опорну зону ми забрали м'яч під контроль, і за рахунок агресивної зустрічі суперника вгорі заробили стандарти, з яких забивали", – цитує Дулуба офіційний сайт Дніпра.

Дніпро – Карпати – 2:3. Відео голів та огляд матчу