Дублі Роналду та Куарежми допомогли Португалії знищити Естонію

8 червня 2016 Читать на русском

Збірна Португалії в Лісабоні на "Ештадіу да Луш" розбила в товариському матчі Естонію з рахунком 7:0

Неймовірний матч за піренейців видав Рікарду Куарежма, який відзначився дублями голів та результативних передач.

На 36-й хвилині хавбек "Бешикташа" шведою вирізав ідеальну передачу на Роналду, який з декількох метрів головою розстріляв ворота естонців. А ще через декілька хвилин відзначився вже сам Куарежма, елегантно закрутивши сферу в дальню дев'ятку.

Ще до перерви рахунок розгромним зробив Кріштіану. Зірка "Реала" курйозно оформив дубль, пробивши собі в опорну ногу, від якої м'яч парашутом влетів у сітку воріт.

На другий тайм Сантуш вирішив не випускати Роналду, однак і без нього "європейські бразильці" провели ще чотири м'ячі. Спочатку Куарежма виконав класну передачу з кутового, після якої забив Перейра, а згодом зробив все, щоб Метс відзначився автоголом. Ну а крапку в матчі могутнім ударом поставив Едер.

Відтак, португальці на відмінно провели репетицію перед стартовим поєдинком на Євро-2016 проти Ісландії, який відбудеться 14 червня.

Товариський матч

Португалія - Естонія - 7:0

Голи: Роналду, 36, 45, Куарежма, 39, 77, Перейра, 55, Метс, 61 (автогол), Едер, 80