Дубль Ібрагімовіча приносить перемогу МЮ над "Саутгемптоном"

19 серпня 2016 Читать на русском

МЮ у рамках 2 туру чемпіонату Англії здобув впевнену перемогу у матчі проти "Саутгемптона" (2:0).

Господарі поля значно активніше розпочали цей поєдинок, намагаючись забити швидкий гол. Підопічні Жозе Моурінью більше контролювали м'яч та регулярно створювали моменти біля воріт Форстера, проте пробити захист "Саутгемптона" було непросто. "Манкуніанці" зуміли відзначитися лише на 36 хвилині, коли Ібрагімовіч влучним ударом замкнув подачу з флангу у виконанні Руні.

Після відпочинку МЮ побіг вперед із новими силами, і на 52 хвилині здобув право пробити пенальті, який майстерно реалізував Ібрагімовіч. Після цього "червоні дияволи" мали ще кілька нагод, щоб збільшити перевагу, проте згодом гра вирівнялася й у підсумку так і завершилася із рахунком 2:0. Відтак, МЮ здобуває другу перемогу в чемпіонаті та з 6 очками очолює турнірну таблицю. До слова, Ібрагімовіч забив 4 голи у 3 офіційних матчах за "манкуніанців".