Дрогба забиває суперголи, а Пірло, Лемпард і Вілья не відстають (ВІДЕО)

27 вересня 2015 Читать на русском

Є ще порох у порохівницях. Зіркові європейські футбольні пенсіонери замість заслуженого відпочинку десь на Мальдівських островах продовжують феєрити у Сполучених Штатах.

Так, зокрема, Пірло, Лемпард і Вілья на трьох зметикували перемогу "Нью-Йорк Сіті" над "Ванкувером". Початок атаки під час першого голу, як у старі добрі часи організував "Архітектор" Пірло. А завершував уже Френкі Лемпард. А коли господарі рахунок зрівняли, до справи взявся Вілья, який чітко реалізував пенальті.

Та нью-йоркське тріо зумів перевершити колишня зірка "Челсі", а тепер форвард "Монреаля" Дідьє Дрогба. Спочатку івуарієць нагадав, що свого часу був непоганим виконавцем штрафних ударів. А буквально за кілька хвилин Дрогба вальяжно, немов на курорті, пройшов захист "Ді-Сі Юнайтед" і елегантно переграв голкіпера. 2:0 уже на 11-й хвилині - і цього виявилося цілком достатньо для перемоги.

До слова, раніше в МЛС Дрогба також відзначився красивими голами.