Довбик розсекретив настанови Петракова, які змінили хід матчу з Ірландією

15 червня 2022 Читать на русском

Форвард збірної України Артем Довбик оцінив гру своєї команди у матчі 4-го туру Ліги націй проти ірландців (1:1).

"Забив другим темпом після передачі Ярмоленка. А у першому таймі було важко, ми збилися на гру суперника, грали довгими передачами, а це не наша гра.

Україна – Ірландія – 1:1 – відео голів та огляд матчу

Супернику треба віддати належне, в'язко зіграли. Зуміли усі м'ячі підібрати у другій фазі.

З їхнім голом розберемося, що трапилося. А Петраков сказав у перерві, щоб ми не грали в їхню гру, а відштовхувались від своєї, контролювали м’яч. Було важко, провели багато матчів, але ми граємо для вболівальників.

Вважаю, що загалом зіграли добре, але матч з Уельсом важко на нас вплинув. А ось у Лізі націй зіграли вдало", – сказав Довбик у програмі "Головна команда".

Нагадаємо, саме Артем став автором єдиного гола у ворота ірландців – на початку другого тайму він замкнув простріл від Ярмоленка у вже порожні ворота.

Україна розписала нічию з Ірландією в останньому матчі сезону – гол Довбика і сейви Різника врятували збірну від фіаско