"Дніпро" впевнено здолав "Бейджин Конгу" в контрольному матчі

22 лютого 2016 Читать на русском

В рамках навчально-тренувального збору в Туреччині дніпропетровський "Дніпро" зустрічався з китайським клубом "Бейджин Конгу".

Гра завершилась впевненою перемогою української команди із рахунком 3:1. Проте першими забили саме китайці - на 17 хвилині після передачі Джеймса в карному прекрасно з Гуйє розібрався Ченг. Згодом дніпропетровці зуміли відновити не лише перевагу, а й вийти вперед. Після серії атак Шахов все ж забиває на 38 хвилині, а за мить Євген неймовірним ударом оформлює дубль. В середині другої 45-хвилинки Селезньов після пасу від Назаренка збільшує перевагу "біло-синьо-блакитних". Далі команди ще мали непогані моменти, однак жодній більше так і не вдалось забити.

Нагадаємо, наступним і останнім суперником "Дніпра" на турецьких зборах буде мінське "Динамо", зустріч з яким відбудеться 24 лютого.