"Дніпро" та "Чорноморець" зіграли внічию на "Дніпро-Арені"

4 березня 2017 Читать на русском

У 20 туру УПЛ "Чорноморець" на виїзді не поступився "Дніпру" – 1:1.

Напередодні матчу головних команд юнаки "моряків" не мали проблем з дніпровськими однолітками – 3:0. За дубль господарів грали основні Баштаненко та Вакулко.

Поєдинок 20 туру УПЛ, згідно рішенням Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, відбувався без глядачів на "Дніпро-Арені". Перший тайм завдяки чудовому голу Артема Довбика залишився за "біло-блакитними". Одесити відповіли кількома моментами бразильця Еліаса. До голу Хобленка обидві команди фактично не створювали небезпечних моментів. На 75 хвилині Олександр Бабич випустив на заміну Хобленка, і Олексій першим дотиком зрівняв рахунок! Відзначимо помилку на виході від воротаря Луніна. На останніх секундах гри Баланюк ледве не вирвав для господарів перемогу.

"Дніпро" набирає вісім очок. "Моряки" мають 27 балів та лишається на шостому місці.

В рамках 21 туру української першості "Чорноморець" в рідній Одесі зіграє проти "Сталі"; "Дніпро" спробує відібрати очки в міцної "Олександрії".