"Дніпро" почав підготовку до "Сент-Етьєна" із Зозулею і Шаховим у загальній групі. Фоторепортаж

21 жовтня 2015 Читать на русском
Created with Sketch.

Напередодні команда "Дніпра" провела тренування у рамках підготовки до матчу 3-го туру групового раунду Ліги Європи проти "Сет-Етьєна".

Заняття тривало годину. Гравці були розбиті на дві команди, які на прямокутній ділянці поля довжиною близько сорока метрів зіграли на четверо маленьких воріт, а вразити їх треба було в дотик з певної відстані. Потім ці ж команди "зелених" і "фіолетових", причому склад першої з великою підставою можна було прийняти за той, що вийде завтра з перших хвилин, зіграли вже на півполя з двома стандартними воротами. Невеликий по тривалості поєдинок завершився мінімальною перемогою "фіолетових".

Завершальна частина тренування була присвячена ретельному відпрацюванню стандартних положень, причому рівну увагу приділялося як атакувальним, так і оборонним моментам. Останнє вже точно не буде зайвим з урахуванням того, що стандарти є одним з вагомих козирів французького клубу.

Варто відзначити, що у тренуванні прийняли участь Роман Зозуля і Євген Шахов, які тривалий час лікувались від травм.

Матч "Дніпро" - "Сент-Етьєн" відбудеться 22 жовтня на "Дніпро-Арені". Початок о 20:00.