Динамо зіграло внічию з Ботошані

1 липня 2017 Читать на русском

Динамо у контрольному матчі на зборах в Австрії зіграло внічию з румунським Ботошані (1:1).

Товариські матчі
завершено
-

На 18 хвилині кияни сфолили у власному штрафному майданчику, через що арбітр призначив пенальті у ворота Динамо. Міхай Роман з позначки не схибив, відкривши рахунок у зустрічі.

Проте ще до перерви підопічні Хацкевича зуміли відновити паритет. На 35 хвилині Богдан Михайличенко зрівняв рахунок, зігравши на добиванні після пострілу Циганкова.

Відзначимо, що Динамо більше володіло м'ячем та мало кращі нагоди для взяття воріт, проте цього виявилося замало, щоб вирвати перемогу у непоступливих румунів.