Динамо завдяки дублю Хльобаса перемогло Габалу Григорчука

4 липня 2017 Читать на русском

Київське Динамо у третьому товариському матчі на зборах в Австрії здолало азербайджанську Габалу.

Товариські матчі
завершено
-

Долю зустрічі вирішив 23-річний нападник Дмитро Хльобас, який забив по одному голу у кожному з таймів. Додамо, що на 65 хвилині матчу замість Хльобаса на поле вийшов Мбокані.

Під завісу зустрічі Габала скоротила відставання у рахунку та відновила інтригу, проте більше голів у матчі глядачі не побачили. У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу киян над командою українського тренера Романа Григорчука із рахунком 2:1.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Динамо змінило одного суперника на зборах.