"Динамо" U-21 здобуло вольову перемогу над "Шахтарем"

9 вересня 2016 Читать на русском

"Динамо" U-21 у рамках 7 туру чемпіонату України перемогло ровесників з "Шахтаря" (2:3).

Команди обмінялися голами у першому таймі – відзначилися Зубков та Бєсєдін. Після перерви "гірники" знову повели у рахунку, проте на 72 хвилині Очігава відновив паритет. Під завісу поєдинку кияни скористалися тим, що захисники "Шахтаря" не зуміли винести м'яч зі свого штрафного майданчика й забили переможний м'яч. Автором заключного гола став Володимир Шепелєв.

У підсумку "Динамо" у драматичному матчі перемогло "Шахтар" та із 19 очками одноосібно очолило турнірну таблицю чемпіонату U-21.