Вирішальний гол Циганкова у відеоогляді матчу Кубка України Динамо – Олександрія – 1:0

11 березня 2020 Читать на русском

У матчі 1/4 Кубка України Динамо у додатковий час здолало Олександрію. Дивіться відео гола та огляд матчу на "Футбол 24".

Перший тайм кубкового матчу між Динамо та Олександрією пройшов без голів. По перерві кияни залишились у меншості – арбітр показав другу жовту карту Кадірі. Та навіть це не допомогло підопічним Шарана, які під кінець матчу пропустили від Назарія Русина. Однак, арбітр скористався системою VAR і, зафіксувавши офсайд, гол відмінив.

Минай у драматичній серії пенальті здолав Інгулець і став першим півфіналістом Кубка України

За три хвилини до фінального свистка Михайличенко випустив Віктора Циганкова, який і став головним героєм матчу, забивши єдиний гол у першому овертаймі.

Як наслідок, Динамо склало компанію у півфіналі Кубка Маріуполю та Минаю. Завтра у матчі Десна – Ворскла визначиться останній учасник 1/2 фіналу турніру.

Динамо дотиснуло Олександрію в меншості після овертайму – Циганков драматично вивів у півфінал Кубка України