"Динамо-2" в останньому матчі у своїй історії перемогло "Суми"

1 червня 2016 Читать на русском

Київське "Динамо-2" у рамках заключного туру Першої ліги здобуло переконливу перемогу над ФК "Суми".

Дебютний гол у матчі на 29 хвилині забив Полегенько - захисник "біло-синіх" переграв голкіпера, реалізувавши пенальті. Мінімальна перевага "біло-синіх" протрималася до 82 хвилини, коли Западня забив у власні ворота. Часу, щоб забити черговий м'яч, залишалося небагато, проте кияни має намір грюкнути дверима в останньому поєдинку. Вже через кілька хвилин після неприємного автоголу Полегенько оформив дубль. А ще за мить рахунок у матчі став 4:1 - по разу відзначилися Койдан та Немтінов.

У підсумку останній матч в історії "Динамо-2", яке припиняє своє існування, завершився розгромною перемогою київської команди.

Перша ліга, 30 тур

"Динамо-2" - "Суми" - 4:1

Голи: Полегенько, 29 (пенальті), 84, Западня, 82 (автогол), Койдан, 85, Немтінов, 90+1