Діалло виграв молодіжний Кубок Африки – динамівець як капітан підняв трофей, партнери забрали інші нагороди

11 березня 2023 Читать на русском

Завершився Кубок африканських націй U-20. Перемогу здобули сенегальці.

КАН U-20, фінал

Сенегал U-20 – Гамбія U-20 – 2:0

Голи: Файє, 6, Камара, 56

Вирішальний поєдинок для команди, капітаном якої є Самба Діалло, вийшов не дуже складним. Голкіпер Гамбії зробив усе можливе, щоб трофей дістався Сенегалу. Дамфа двічі погано зіграв на виході, що призвело до двох голів на початку кожного з таймів.

Динамо загубило, а Шахтар – знайшов

Цього вистачило. Діалло повернеться в Динамо у статусі чемпіона Африки U-20. До слова, усі індивідуальні нагороди дісталися партнерам Самби. Найкращим гравцем турніру став Ламін Камара, бомбардирські перегони виграв Пап Діоп, а володарем "золотої рукавички" став Лендінг Баджі. До слова, Діалло на КАН U-20 забив один гол – у надскладному чвертьфіналі проти Беніна (1:0).