Ді Марія пропустить перший матч ПСЖ в 1/4 Ліги чемпіонів через абсурдну жовту картку

12 березня 2020 Читать на русском

Хавбек ПСЖ Анхель Ді Марія зіпсував свій вдалий виступ у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Борусії Д (2:0).

Аргентинець отримав свою третю жовту картку в Лізі чемпіонів 2019/20 і пропустить перший матч 1/4 фіналу.

ПСЖ – Борусія Д – відео голів

Ді Марія стримувався до своєї заміни на 79-й хвилині і вже здавалося, що півзахиснику ПСЖ нічого не загрожує. Втім, аргентинець вирішив вибігти з лави для запасних і приєднатися до масової сутички команд в кінцівці зустрічі, за що отримав від арбітра Ентоні Тейлора "гірчичник".

Нагадаємо, Ді Марія віддав асист на Неймара, який відзначився першим м'ячем у ворота Борусії.

ПСЖ здолав Борусію і вийшов у чвертьфінал ЛЧ – Неймар забив переможний, заробив вилучення і поглузував з Холанда