Ді Франко: По грі переважали Олександрію

28 квітня 2018 Читать на русском

Нападник Карпат Франціско Ді Франко прокоментував поразку від Олександрії (1:2).

Франціско Ді Франко після програного матчу проти Олександрії (1:2) заявив, що гості могли лише вибивати м'яч вперед і вже там нав'язувати боротьбу "зелено-білим".

"На жаль, нам не вдалося сьогодні перемогти. По грі ми переважали суперника. Все, на що була здатна Олександрія – це вибивати м’яч вперед і там нав’язувати боротьбу. Дуже важко тримати високий темп протягом всіх 90 хвилин. По грі наш опонент практично нічого не показав.

Можливо, лише у другому таймі вони вигравали більше підборів і були першими на м’ячі. Якщо ви уважно переглянете цей поєдинок, то дійсно побачите, хто демонстрував футбол", – цитує Ді Франко прес-служба Карпат.

Карпати – Олександрія – 1:2 – відео голів та огляд матчу