Девіч забиває, команда обскубла крила "Совєтам". "Крилья" - "Рубін" - 0:4. ВІДЕО

10 травня 2014 Читать на русском

Казанський клуб познущався над самарцями, а українець відзначився забитим м’ячем.

Результативним виявився виїзд "Рубіна" в гості до Самари. У середині першого тайму рахунок відкрив Вакасо. Основна частина свята припала на другу половину гри. Зусиллями Могильовця та Азмуна гості довели свою перевагу до розгрому. А Марко Девіч на 90 хвилині вбив останній цвях у домовину самарців. Український нападник на полі з'явився зі старту й провів увесь матч.

Після цієї перемоги казанці вже остаточно продовжили прописку на наступний сезон в РПЛ. А "Крилья" серйозно ризикують понизитися в класі. Якщо "Терек" не програє "Волзі", то "Совєти" вже точно будуть грати перехідні матчі.