Страшний сон Еріксена, незабитий пенальті і перемога абсолютного дебютанта у відеоогляді матчу Данія – Фінляндія

12 червня 2021 Читать на русском

Фінляндія несподівано перемогла Данію в матчі першого туру Євро-2020. Дивіться відео гола і головних моментів зустрічі.

Господарі потужно провели першу половину, однак забити ніяк не вдавалось. Справжній жах трапився на 43-й хвилині. Хавбек данців Крістіан Еріксен втратив свідомість та впав на газон. Після втручання лікарів і затяжної паузи було ухвалене рішення продовжити поєдинок.

Данія сенсаційно програла Фінляндії на Євро-2020 після драми Еріксена – диво дебютантів з одним ударом

Втрата лідера не змінила настрою Данії, яка продовжувала тиснути на ворота Фінляндії по перерві. Марнотратство тривало, а на 60-й хвилині гості забили з першого ж удару – Пох'янпало виявився найспритнішим на другому поверсі. Драму Данії підсумував Хьойберг, який не зміг реалізувати пенальті. 0:1 – Фінляндія з перемоги розпочинає свій перший Євро, а підопічним Хюльманда краще забути цей день.