Данія – Австрія – 2:0 – відео голів та огляд матчу, який дозволив Еріксену та Ко очолити групу в Лізі націй

14 червня 2022 Читать на русском

Данія переконливо перемогла Австрію та стала лідером групи 1 у дивізіоні A. Дивіться відео голів та огляд матчу Данія – Австрія на Футбол 24.

Данія вийшла вперед на 21 хвилині: Меле прорвався лівим флангом та мав віддавати у центр. Читалась передача на Корнеліуса, проте одноклубник Маліновського віддав на Вінда під себе, який розстріляв ворота австрійців.

Хорватія вперше в історії перемогла Францію й залишила "Ле Бльо" на дні таблиці, Данія здолала Австрію та очолила групу

Другий гол забили перед перервою, і знову участь взяв Вінд. Корнеліус поборовся за м'яч та скинув на Вінда, який помітив всіма забутого Скова Ольсена в зоні правого інсайда. Точна передача, удар в дотик з лівої – Данія подвоює перевагу, яку втримала до фінального свистка.

Таким чином, данці набрали 9 очок після 4 турів та очолюють групу 1. Хорватія друга з 7 пунктами, далі – Австрія (4 бали), а замикає квартет Франція з 2 очками.