Чурко: Мене Федецький на фланзі як танк переїхав

14 серпня 2017 Читать на русском

Півзахисник Маріуполя В'ячеслав Чурко прокоментував перемогу своєї команди у матчі 5 туру УПЛ проти Карпат.

"Ми знали, що буде важкий матч. Карпати добре виглядали і радує, що ми дотиснути їх, забили три м'ячі і не пропустили. Вся команда працювала на результат. Гол? Була подача і я, як крайній атакувальний гравець, повинен був йти на дальню штангу – забив. Хотів зіграти головою, але сонце... М'яч влучив у груди. Добре, що вийшло так.

У другому таймі ми почали закриватися і ловити суперника на контратаках. Ми грали по рахунку. Якщо була б нічия, то ми б ініціативу гостям не віддавали б. Хотіли раніше довести рахунок до 3:0, але вийшло тільки на 90-й хвилині.

Лід на нозі? Болить гомілкостоп. Федецький на фланзі як танк переїхав. Сподіваюся, до наступної гри буду готовий", – розповів Чурко в ефірі каналу "Футбол 1".