ЧС-2017 U-20: Англія здійснила камбек у матчі з Італією та пробилась до фіналу

8 червня 2017 Читать на русском

Англія U-20 у драматичному матчі 1/2 фіналу ЧС-2017 перемогла Італію (1:3) та пробилася до фіналу, де зіграє проти Венесуели.

Італійці відкрили рахунок вже на 2 хвилині зустрічі та довго утримували мінімальну перевагу. Ситуація на полі змінилася лише в другому таймі, коли на 66 хвилині Соланке зрівняв рахунок. Згодом Англія упіймала кураж та забила ще один гол. Відтак, тепер відігруватись потрібно було вже "Скуадрі Адзурі".

Втім, перевести гру в овертайм не судилося. На 88 хвилині Соланке оформив дубль та зняв усі питання щодо переможця у протистоянні. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Англії із рахунком 3:1.

Нагадаємо, раніше путівку до фіналу здобула збірна Венесуели, яка обіграла Уругвай.