Чилі – Німеччина – 0:1 – Відео гола та огляд матчу

3 липня 2017 Читать на русском

Збірна Німеччини виграє фінал Кубка Конфедерацій-2017. Дивіться відео гола та огляд матчу Чилі – Німеччина.

Німеччина виграла Кубок Конфедерацій завдяки 3-му на турнірі голу 28-річного форварда гладбахської Борусії Ларса Штіндля.

Кубок Конфедерацій-2017: визначились найкращий гравець, бомбардир і воротар турніру

На 19 хвилині тер Штеген впорався з дальнім пострілом Відаля, після чого Марсело Діас на рівному місці подарував "шкіряного" Вернеру. Тімо в свою чергу віддав на Штіндля, перед яким була тільки порожня "рамка" – 1:0.

Посеред другого тайму на полі кілька разів спалахували відверті грубощі. Арбітр Мажич заспокоював пристрасті жовтими картками. Якщо в першому таймі "червоні" часто били по воротах, то в другому команда Піцці лише на 73 хвилині потурбувала голкіпера "біло-чорних". Через кілька хвилин чилійці вимагали від арбітра пенальті за, на їхню думку, фол проти Санчеса. На 84 хвилині свіжий нападник Сагаль з кількох метрів "зарядив" вище!

Німеччина вперше перемагає на Кубку Конфедерацій, а Йоахіму Льову доведеться поламати голову щодо остаточної заявки на чемпіонат світу-2018.