Чигринський із перемоги дебютував за АЕК у сезоні, ПАОК із Шаховим вирвав 3 очки в ОФІ

15 вересня 2018 Читать на русском

Українські легіонери Дмитро Чигринський та Євген Шахов допомогли своїм клубам здобути перемоги в грецькій Суперлізі.

Центрбек Чигринський вперше в сезоні з'явився на полі в складі афінського АЕКа й допоміг "жовто-чорним" здобути третю поспіль суху перемогу.

Петряк голом приніс перемогу Ференцварошу Реброва в битві за лідерство

Українець відіграв увесь матч, а його партнери по команді чотири рази змушували гостей із Паніоніоса виймати м'яча з сітки воріт. Забивали Понсе, Бакасетас і Клонарідіс (двічі).

Натомість складнішим виявився матч для ще одного лідера першості ПАОКа. Команда з Салонік пропустили першою на Криті, але зусиллями Бісесвара та екс-дніпрянина Лео Матоса відігралася та вийшла вперед ще до перерви. На старті ж другої половини гри бразилець Жаба встановив остаточний рахунок поєдинку – 3:1 на користь ПАОКа. Хавбек Шахов з'явився на полі на 80-й хвилині, а захисник Євген Хачеріді навіть не потрапив до заявки.