Чергова невдача команди Вернидуба у відеоогляді матчу Шахтар – Слуцьк

17 квітня 2020 Читать на русском

Шахтар Солігорськ поступився Слуцьку (1:2) в 5-му турі чемпіонату Білорусі. Дивіться відео голів та огляд поєдинку на "Футбол 24".

Чемпіонат Білорусі, 5 тур

Шахтар Солігорськ – Слуцьк – 1:2

Голи: Кендиш, 89 – Козлов, 25, Умар, 45+2

Нереалізований пенальті: Бодул, 53 (Шахтар)

Вилучення: Образов, 51 (Слуцьк)

Шахтар під керівництвом Юрія Вернидуба знову не зміг здобути перемогу. Команда з Солігорська у рідних стінах поступилася Слуцьку.

Вернидуб зазнав чергової невдачі – Шахтар вдома програв Слуцьку

Гості ще в першому таймі забили двічі. По перерві Слуцьк залишився в меншості, а Шахтар отримав шанс скоротити відставання – втім, голкіпер гостей потягнув пенальті. Наприкінці гри господарі все ж забили один гол та мали ще моменти, але рахунок більше не змінився.

Слуцьк очолив турнірну таблицю, а команда Вернидуба посідає 12 місце, маючи в активі лише одну перемогу.

Білоруський клуб став мемом та збирає армію фанів у світі: росіянин перевершує Мессі, а порнозірку роблять амбасадором