Buon Compleanno, signor Mazzari. "Інтер" - "Наполі" - 0:3. ВІДЕО. ФОТО

2 жовтня 2011 Читать на русском

"Наполі", принаймні поки ще не зіграли свої матчі "Ювентус" та "Удінезе", очолив турнірну таблицю.

“Найкращим подарунком для мене на День Народження буде перемога над “Інтером”, - сказав напередодні матчу наставник неаполітанців Вальтер Маццарі, який святкував у цей день своє 50-ліття.

Найкращий подарунок він отримав, а голи Кампаньяро, Маджо, та Гамшіка, зробили його ще красивішим — не просто перемога, а розгром — 3:0.

Вирішальним у матчі став епізод на 41-й хвилині, коли Обі Джоел на лінії карного збив Маджо. Суддя вирішив, що потрібно ставити пенальті, і показав порушникові жовту, яка була для гравця вже другою у матчі. “Інтер” залишився в меншості.

З 11-метрового, щоправда, Гамшік переграти Жуліо Сезара не зумів, та Кампаньяро одразу ж виправив помилку партнера, добивши круглого у ворота. По перерві вже сам Маджо, скориставшись необачністю Нагатомо, подвоїв перевагу гостей, а на 75-й хвилині Гамшік, після пасу Лавессі, встановив остаточний рахунок матчу — 0:3. З Днем народження signore Mazzari.

“Інтер” - “Наполі” - 0:3 (0:1)

Голи: Кампаньяро, 43, Маджо, 56, Гамшік, 75
(на 43 хв. Гамшік не реалізував пенальті)

Попередження: Обі Джоел, 10, 41, Ківу, 37, Дзанетті, 45, Сезар, 45 — Суніга, 28, Маскара, 72

Вилучення: Обі Джоел, 41 (І)