Бундесліга, 20 тур. Кравець долучився до перемоги "Штутгарта" над "Айнтрахтом", "Шальке" впевнено здолав "Вольфсбург"

6 лютого 2016 Читать на русском

Відбулися перші матчі другого ігрового дня 20-го туру німецької Бундесліги

В Гельзекірхені суперник "Шахтаря" в Лізі Європи "Шальке" здобув більш ніж упевнену перемогу над грізними "вовками" з Вольфсбурга. Гра завершилась із рахунком 3:0. Відзначимо, що німецькі "гірники" повністю контролювали гру протягом всього поєдинку, а втілити цю перевагу в підсумковий результат допомогли голи від Хюнтелара та Гайса в першому таймі, а також м'яч від Шопфа перед самим фінальним свистком.

Додамо, що київський "динамівець" Юнес Беланда, якого, між іншим,  напередодні дозаявили на матчі проти донеччан, з'явився на полі на 78 хвилині, проте нічим цікавим не запам'ятався.

"Штугарт" Артема Кравця гостював у Франкфурті, де переміг місцевий "Айнтрахт" із рахунком 4:2. Відзначимо, що українець знову вийшов на заміну (сталося це на 64 хвилині), і знову виділявся продуктивними діями. До слова, киянин заробив для своєї команди пенальті за рахунку 3:1. До цього голи до свого активу записали Ґентнер, Дідаві та Нідермаєр в гостей, а також Майєр у господарів.

Додамо, що пенальті реалізував Костіч, однак "Айнтрахт" наприкінці гри  все ж зумів відквитати ще один м'яч зусиллями Хусті.

Крім того, команди догравали в меншості, оскільки за другі "гірчичники" вилучили все того ж Дідаві та Самбрано.

Гра ж в Берліні за повної переваги гостей завершилась "сухою" нічиєю між "Гертою" та дортмундською "Борусією".

Німеччина. Бундесліга. 20 тур

"Шальке" - "Вольфсбург" - 3:0  ВІДЕО

Голи: Хюнтелар, 24, Ґайс, 35, Шопф, 87

"Айнтрахт" - "Штутгарт" - 2:4  ВІДЕО

Голи: Майєр, 53, Хусті, 90 - Ґентнер, 27, Дідаві, 45+2, Нідермаєр, 65, Костіч, 76 (пенальті)

Вилучення: Самбрано, 75 (друга жовта) - Дідаві, 67 (друга жовта)

"Герта" - "Борусія" Д - 0:0

"Гановер" - "Майнц" - 0:1

Гол: Самперіо, 24

"Інгольштадт" - "Аугсбург" - 2:1

Голи: Матіп, 60, Хартман, 86 (пенальті) - Стафілідіс, 14