Буффон став абсолютним рекордсменом за кількістю "сухих" хвилин у Серії А

20 березня 2016 Читать на русском

38-річний голкіпер "Ювентуса" Джанлуїджі Буффон у матчі 30 туру чемпіонату Італії проти "Торіно" побив рекорд Себастьяно Россі за кількістю "сухих" хвилин.

Попередній рекорд складав 929 хвилин без пропущених голів в 11 матчах поспіль у сезоні 1993/94.

Востаннє Буффон пропускав у Серії А 10 січня 2015 року у матчі проти "Сампдорії" від Антоніо Кассано.

По завершенні поєдинку проти "Торіно" (4:1) суха серія Буффона склала 973 хвилини. Рекордний показник голкіпера перервав Белотті, реалізувавши пенальті.

Відзначимо, що Буффон зупинився на півшляху до повторення світового рекорду "сухих" хвилин. Його автором є голкіпер "Васко да Гама" Мазаропі, який у сезоні чемпіонату Бразилії-1977/78 провів у рамці воріт 1,816 хвилин поспіль без пропущеного м'яча.